راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
دوشنبه, 04 تیر 1397

هواساز / ایرواشر

هواساز Air handling unit یا بطور اختصار AHU دستگاهی برای تامین هوای مطبوع و سالم با امکان کنترل دما و رطوبت مناسب می باشد. هواساز از اصلی ترین تجهیزات تهویه مطبوع بوده که دارای کویل سرمایش و گرمایش است. هواسازها از جمله دستگاه هایی هستند که در تمام اقلیم های ایران دارای قابلیت نصب و بهره برداری می باشند.
بطور کلی در هواساز ها ، هوای تازه و هوای برگشتی از ساختمان پس از اختلاط از فیلتر آلومینیومی اولیه عبور کرده و در تابستان با عبور از میان فین های  کویل آب سرد خنک شده و در زمستان با عبور از میان فین های کویل آب گرم ، گرم می شود .سپس این هوا توسط فن هوادهی از درون کانال های نصب شده تا  فضاهای مختلف ساختمان هدایت می گردد. همچنین عمل رطوبت زنی هوا نیز در مواقع لازم انجام می شود.
هواساز ها عمدتا دارای اجزایی شامل :بدنه ، فن ، الکتروموتور ، فیلتر ، کویلهای سرمایشی و گرمایشی ، تجهیزات کنترلی ، دمپرهای ورودی و خروجی هوا و برگشتی هوا می باشند.

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com