راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
دوشنبه, 04 تیر 1397

طبق آخرین گزارش انجمن UHMA در کشور انگلستان،از سال 2011 هزینه های انرژی افزایش قابل توجهی در انگلستان داشته است. و همچنین قوانین سخت گیرانه کاهش گازهای گلخانه ای.و موج بی سابقه مصرف گاز به گونه ای شده که باید به سرعت تغییراتی در سیستمهای گرمایشی بوجود آید


اغلب مهمترین موضوع در هنگام انتخاب یک سیستم گرمایشی یا سرمایشی بهره وری انرژی است.سیستم گرمایش از کف بهترین و کارآمدترین راه انتقال حرارت به یک اتاق و صرفه جویی قابل توجهی نسبت یه سیستم رادیاتور دارد.
حرارت در سطح وسیع تری با دمای کمتر نسبت به رادیاتور منتقل می شود.در حالت گرمایش از کف تبادل انرژی تابشی از کف اتاق باعث می شود در جه حرارت در پایین بیشتر و بر عکس در بالا خنک تر باشد،در حالت رادیاتور انتقال حرارت همرفتی از سطح فلز گرم و با بالا رفتن هوای گرم باعث می شود گرما به طور مساوی تقسیم نشود.


این نمودار میزان تولید گازهای گلخانه ای و میزان هزینه های سالانه سیستم در حال اجرا را نشان می دهد.
 
یک سیستم گرمایش از کف به طور متوسط 15 تا 20 درصد هزینه راه اندازی و میزان مصرف انرژی کمتری نسبت به سیستمهای گرمایشی سنتی دارد.
یک سیستم گرمایش از کف به طور میانگین بین 15 تا 40 یورو برای هر متر مربع هزینه دارد که بخصوص در ساختمانها با سقفهای بلند،سالنها و کارخانجات به دلیل تراکم هوای گرم در سطح پایین صرفه جویی 30 تا40 درصدی را درهزینه اجرا سیستم گرمایشی ساختمان به همراه دارد.
تحقیقات انجمن UHMA در سال 2002 نشان می دهد که هزینه های یک سیستم رادیاتوری در طی یک دوره سی ساله 25 درصد بیشتر از سیستم گرمایش از کف می باشد. 

 

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com