راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
پنج شنبه, 28 تیر 1397

لوله کشی ترکیبی (حلزونی/مارپیچی) :

 

در فضاهای بزرگ که دارای یک دیوار خارجی یا پنجره های بزرگ است می توان از این روش استفاده کرد .لوله کشی مارپیچ با فواصل 10 سانت در نزدیکی دیوار خارجی و پنجره ها  انجام می شود .لوله کشی حلزونی در فواصل 15 20 و 30 در بقیه فضای مدول انجام می شود .در این روش علاوه بر حرارت بیشتر در نزدیکی فضاهایی که اتلاف حرارتی بالاتری دارند .بقیه فضاها دارای گرمای یکنواختی می باشند  .

 

لوله کشی حلزونی :

 

بهترین روش توزیع دما می باشد که برای محیطهای گوناگون که دارای دیوار خارجی نمی باشند کاربرد دارد معمولا در وسط پذیرایی یا اتاق خوابهای بزرگ  و اشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد .در این روش به دلیل کنار هم قرار گرفتن لوله رفت و برگشت دما به صورت متعادل و یکنواخت توزیع می گردد.

 

لوله کشی مارپیچی :


در فضاهایی که دارای یک یا چند دیوار خارجی می باشد ار روش فوق استفاده می گردد .مسیرهای نزدیک به دیوارهای خارجی با فواصل کمتر قرار می گیرد .مزیت این روش در این است که ابتدا حرارت بیشتر در نزدیک فضاهایی که بیشتر در معرض هوا قرار دارند داده می شوذ وبه طور نسبی کم و کمتر می شود این روش ساده ترین و به لحاظ مصرف لوله کمترین مصرف را دارد .

 

لوله کشی مارپیچی دوبل :


 

از این روش معمولا در راهروها و فضای سرویسهای بهداشتی و حمام استفاده می شود فواصل نزدیک به هم و گرمای یکنواخت از ویژگیهای این روش می باشد

 

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com