راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
پنج شنبه, 28 تیر 1397

در اين نوع ديگ هاى فولادى، آب در اطراف كويل هاى فولادى قرار می گيرد و آتش و گازهاى داغ حاصل از احتراق از داخل لوله ها عبور می كنند. به منظور افزايش انتقال حرارت، داخل كويل هاى فولادى از زائده هاى مارپيچ استفاده مى شود. بدين ترتيب گازهاى داغ فرصت بيشترى دارند كه داخل لوله حركت كنند و باعث انتقال حرارت بيشتر شوند. در برخى از ديگ ها كويل هاى فولادى به صورت عمودى قرار می گيرند. در ديگر ديگ ها اين كويل ها به صورت افقى استقرار مى يابند، بدين ترتيب زمان تماس گازهاى داغ با لوله ها بيشتر و در نتيجه راندمان اين نوع دیگها از نوع عمودى آن ها قدرى بيشتر است.
ديگ هايى كه لوله هاى آن ها افقى است همچنين بهتر تميز مى شوند. كويل هاى فولادى نيز مانند چدن در ديگ هاى چدنى، چنانچه مقدار اكسيژن محلول در آب به دلايلى زياد باشد، خورده مى شوند و از بين مى روند. از اين رو از اين ديگ ها در مدارهاى بسته استفاده مى شود. هرچند وزن ديگ هاى فولادى قدرى كمتر از دي گهاى چدنى است، با اين وجود جرم حرارتى اين دي گها، مانند ديگ هاى چدنى، زياد است. در نتيجه، مزايا و معايب جرم حرارتى زياد در آن ها مشابه ديگ هاى چدنى است. مقدار آب ديگ هاى كوچك فولادى ساختمان هاى مسكونى حدود 15-30گالن است .

 

 

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com