راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
یکشنبه, 03 تیر 1397

با توجه به افزایش ضریب نفوذ و گسترش روزافزون استفاده از اینترنت ، شرکتهای موفق بازرگانی و تولیدی ، متناسب با گسترش کاربرد اینترنت ، هزینه های تبلیغاتی خود را در فضای اینترنت افزایش می دهند.
 سایتهای تخصصی  که در اولین نتایج جستجو های اینترنتی (در گوگل و ...) معرفی می گردند ، درصورت دارا بودن بازدید کننده هدف روزانه مانند نمایشگاهی تخصصی  مخاطبان و علاقمندان را به تولیدکنندگان یا واردکنندگان آن محصولات با کمترین زحمت و هزینه مرتبط می سازند.به طور معمول امار بازدید سایتهای تخخصی شامل عامه مردم نمی شود و اکثر بازدید کنندگان همان مشتریان هدف شما هستند


تبلیغات آنلاین در سایتهای تخصصی و مرتبط برخلاف تبلیغ در مطبوعات و بیلبوردهای پرهزینه شهری ، دارای هدفگیری دقیق و موثری می باشند ، زیرا دقیقا مخاطبان را در زمان نیاز و جستجوی آن محصول (سِرچ) مورد بازاریابی قرار داده و آنها را با نام ، لوگو ، شعار تبلیغاتی و محصولات مرتبط شما در سایتهای مرجع آشنا می سازند.

بنابراین باتوجه به مجموع مزایای اینترنت چنانچه مایل به استفاده از این فرصت نوظهور به منظور ارتقاء و معرفی برند مطبوع خود در فضای اینترنت می باشید موارد زیر را کاملا مورد توجه قرار دهید :

بازدیدکنندگان سایتهای تخصصی مرتبط و پربازدید را هدف قرار دهید.
سایتهایی که در جستجوی محصولات مرتبط با کالاهای شما در رتبه های اول موتورهای جستجو قرار دارند بهترین مکان جهت تبلیغ برند یا محصولات شما می باشند.
تبلیغات اینترنتی تبلیغی هدفمند و مشخص می باشد زیرا اکثر مشتریان شما در جستجوی کالای شما در اینترنت می باشند پس کالای خود را هرچه بیشتر در اینترنت معرفی نمائید

سیستم تبلیغات ما شامل موارد ذیل می باشد :

  1. انتشار مقالات فنی و تخصصی مرتبط با تولیدات شما در صنعت تاسیسات با درج عنوان و لوگوی شرکت شما(رایگان)
  2. درج اخرین رویدادها و حضور در نمایشگاهها در سایت (رایگان)
  3. معرفی شرکت در دایرکتوری اطلاعات تاسیسات (رایگان)
  4. درج تولیدات در قسمت فروش تجهیزات با مدیریت درج - حذف- ویرایش توسط شما (رایگان)
  5. درج تبلیغات در جایگاههای تبلیغاتی سایت ( بر مبنای تعرفه)

پلن تبلیغاتی سایت

 

 

 

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com