راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
پنج شنبه, 28 تیر 1397

با گسترش استفاده و افزایش ضریب نفوذ اینترنت، بسیاری از خریداران هنگام نیاز به محصولات مختلف،آن را در اینترنت جستجو می نمایند و تمام اطلاعات مرتبط با آن را به صورت متنی تصویری و فیلم استخراج نموده و آنگاه نسبت به برقراری ارتباط با فروشنده یا تولید کننده اقدام می نمایند.

سایت تخصصی صنعت تاسیسات مکانیکی گرمایش و تهویه مطبوع به عنوان یکی از سایتهای معتبر و پربازدید در زمینه صنعت تاسیسات این بستر را برای شما فروشنده و تولید کننده تجهیزات بوجود آورده است که به صورت مستقل یا از طریق بخش فنی ما اقدام به معرفی تولیدات و محصولات خود در بخش فروش تجهیزات نمائید .

 

یکی از مهمترین مزیتهای ثبت مشخصات کالای خود در سایت بالا آمدن محصولات شما در جستجوی های اینترنتی می باشد و به نوعی تبلیغ مستقیم و 24 ساعته برای شما صورت می گیرد .شما به صورت نامحدود قابلیت معرفی کالا ویرایش و تغییر قیمت آن را دارید.

امکان درج تولیدات و تجهیزات ، تصاویر ، توضیحات و مزایا ، شماره تلفن های دفتر فروش ، فکس ، ایمیل و نیز لینک مستقیم به سایت شرکت شما مقدور می باشد . از سوی دیگر در صورت صلاحدید شما .بخش فروش تاسیسات شوفاژ پروژه نیز اقدام به معرفی کالا و تولیدات شما در فعالیتهای پیمانکاری خود می نماید .

شما جهت درج کالا و محصول خود فقط کافیست عضو سایت شوید و پس از آن اقدام به ثبت کالا و تولیدات خود نمایید .مطالب شما پس از تایید مدیر سایت منتشر می شود و شما به طور مستمر قابلیت حذف و ویرایش ان را در اختیار دارید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. لطفا جهت این بخش منحصرا با شماره تلفن 09155099615 تماس حاصل فرمائید

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com