راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
جمعه, 29 تیر 1397

گروه صنعتی گرماآفرین ایساتیس با هدف انتقال جدیدترین تکنولوژی روز ایتالیا و تعهد به پیشرفت صنعت ملی جهت گرمایشی، حرکت به سوی تولید این محصولات را آغاز کرد. این شرکت در فرصت کوتاهی موفق شد به همت جمعی از جوانان کوشا و متخصص ایرانی محصول پکیج شوفاژ دیواری را با کیفیت کاملاً متفاوت، وارد چرخه تولیدات صنعتی داخلی نماید.
و این آغاز مسیری بود که گروه صنعتی گرماآفرین ایساتیس در آن گام نهاد و رفته رفته توانست به مقصد ارزشمند و هدف والای خود نزدیکتر شود. بنابراین با پاسداشت فرهنگ و عناوین ایرانی نام ایساتیس را برگزید، که عنوانی است تاریخی و باستانی از شهر یزد. این نام به منظور نکوداشت سرزمینی است که خاستگاه تفکر و راه اندارزی این شرکت بوده است.

خطوط تولید پیشرفته ایساتیس

خطوط تولید پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس به صورت کاملاً پیشرفته طرح ریزی شده است. دقت در هماهنگی این شرکت با مجموعه simat ایتالیا به گونه ای بوده است که حتی در نوعlay out دستگاه ها نیز سعی شده است که با نظارت دقیق کارشناسان ایتالیایی به صورت کاملاً تخصصی اجرا گردد. خطوط تولید پکیج شوفاژ دیواری در قالب ایستگاه های مختلف طراحی شده است که محصولات پس از انجام عملیات در ایستگاه ها، وارد مراحل تست و آزمون کیفی می شوند. در این قسمت از طریق دستگاه های تست کاملاً پیشرفته کلیه شاخصهای کیفی محصول مورد بازرسی قرار می گیرد. لازم به ذکر است تمامی تست ها برای کلیه محصولات انجام می شود و محصولات در انتهای خط به صورت اتوماتیک بسته بندی و آماده عرضه به بازار می شوند. استانداردهای ملی و جهانی نظیرCE اروپا، استاندارد ملی ایران، استانداردهای کیفیت ایزو9001. 2008 از دستاوردهای این گروه صنعتی می باشد.

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com