راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
جمعه, 29 تیر 1397

گروه صنعتی گرماآفرین ایساتیس با هدف انتقال جدیدترین تکنولوژی روز ایتالیا و تعهد به پیشرفت صنعت ملی جهت گرمایشی، حرکت به سوی تولید این محصولات را آغاز کرد. این شرکت در فرصت کوتاهی موفق شد به همت جمعی از جوانان کوشا و متخصص ایرانی محصول پکیج شوفاژ دیواری را با کیفیت کاملاً متفاوت، وارد چرخه تولیدات صنعتی داخلی نماید.
و این آغاز مسیری بود که گروه صنعتی گرماآفرین ایساتیس در آن گام نهاد و رفته رفته توانست به مقصد ارزشمند و هدف والای خود نزدیکتر شود. بنابراین با پاسداشت فرهنگ و عناوین ایرانی نام ایساتیس را برگزید، که عنوانی است تاریخی و باستانی از شهر یزد. این نام به منظور نکوداشت سرزمینی است که خاستگاه تفکر و راه اندارزی این شرکت بوده است.

خطوط تولید پیشرفته ایساتیس

خطوط تولید پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس به صورت کاملاً پیشرفته طرح ریزی شده است. دقت در هماهنگی این شرکت با مجموعه simat ایتالیا به گونه ای بوده است که حتی در نوعlay out دستگاه ها نیز سعی شده است که با نظارت دقیق کارشناسان ایتالیایی به صورت کاملاً تخصصی اجرا گردد. خطوط تولید پکیج شوفاژ دیواری در قالب ایستگاه های مختلف طراحی شده است که محصولات پس از انجام عملیات در ایستگاه ها، وارد مراحل تست و آزمون کیفی می شوند. در این قسمت از طریق دستگاه های تست کاملاً پیشرفته کلیه شاخصهای کیفی محصول مورد بازرسی قرار می گیرد. لازم به ذکر است تمامی تست ها برای کلیه محصولات انجام می شود و محصولات در انتهای خط به صورت اتوماتیک بسته بندی و آماده عرضه به بازار می شوند. استانداردهای ملی و جهانی نظیرCE اروپا، استاندارد ملی ایران، استانداردهای کیفیت ایزو9001. 2008 از دستاوردهای این گروه صنعتی می باشد.

كي از مطلوب ترين سيستم هاي گرمايشي براي واحدهاي مسكوني و اداري، سيستم گرمايش شوفا‍‍ژ است. قلب اين سيستم رادياتور، و آلومينيوم (به دليل ضريب انتقال حرارت بالا ، وزن كم ، قابليت تنوع در طراحي و انتقال حرارت به روش جابجايي آزاد هوا) يكي از مناسب ترين عناصر براي ساخت آن است.

متاسفانه سال ها به علت عدم وجود سيستمهاي پيشرفته ريخته گري و مونتاژ آن در داخل كشور، رادياتورهاي آلومينيومي مورد بررسي قرار گرفت.

مطالعات و بررسي هاي كارشناسي جهت توليد رادياتورهاي آلومينيومي شوفاژ در داخل كشور نزديك به يك سال به طول انجاميد ، و سپس در اواخر سال 1358 شركت توليدي ايران رادياتور در تهران، در زميني به مساحت 3500 متر مربع و بنايي معادل 1500 متر مربع تاسيس شد، و با حدود 30 نفر كارگر آغاز به كار كرد . در اوايل سال 1359 اولين توليدات كارخانه روانه بازار شد و گرمابخش واحدهاي مسكوني و اداري گرديد.

در سال 1366 به علت كمبود فضا و گسترش توليدات، با موفقيت وزارت صنايع ، كارخانه با تمام تجهيزات و ماشين آلات به شهر صنعتي رشت منتقل شد.

براي نخستين بار نصب و راه اندازي پرس هاي عظيم 1200 تن ريخته گري تحت فشار (diecast) و ماشين آلات تكميلي ، با همت، اقتدار،‌و دستان پرتوان فرزندان ايران زمين و بدون دريافت هيچ كمكي از خارج از كشور پايان يافت، و اولين توليدات از فاز اول كارخانه روانه بازار گرديد. با افزايش توليد، كمبود كالا در بازارهاي داخلي كاملا بر طرف شد.

اينك پس از سالها تجربه،‌ با ارتقاي كيفيت محصولات و حضور فعال در نمايشگاه هاي بين المللي معتبر تاسيسات حرارتي اروپا (ISH در فرانكفورت آلمان و mec در ميلان ايتاليا) و با تلاش مداوم در بازاريابي و كسب گواهينامه هاي استاندارد بين المللي به اين توانايي رسيده ايم كه عنوان بزرگترين واحد ريخته گري تحت فشار در خاورميانه ،‌و رتبه سومين توليد كننده رادياتور آلومينيومي شوفاژ را در جهان كسب كنيم ،‌و براي اولين بار رادياتورهاي آلومينيومي شوفاژ ساخت ايران را به بيش از 30 كشور از جمله كشورهاي پيشرفته صنعتي اروپا (ايتاليا، اسپانيا، آلمان،‌فرانسه، روسيه و ...) صادر نماييم.

جاي بسي افتخار است كه در اين سال هاي پر كار با تلاش بي وقفه ،‌سه بار در سال هاي 1379،‌1383،‌1384 به عنوان صادر كننده نمونه كشوري انتخاب شديم و از روساي جمهور محترم وقت لوح تقدير دريافت كرديم.

پس از رفع نياز كشور به رادياتورهاي آلومينيومي شوفاژ،‌ در سال 1371 براي تأمين مشعل هاي مورد نياز سيستم هاي حرارتي در بخش هاي ساختمان و صنعت اقدام به تاسيس ((شركت مشعل كار ري)) نموديم . هم اكنون اين شركت با توليد ده ها مدل مشعل هاي گاز سوز ،‌گازوئيل سوز و دوگانه سوز تا سقف 4.000.000 Kcal/h و ارائه خدمات پس از فروش گسترده در سراسر كشور آرامش خاطر مصرف كنندگان در اين بخش را نيز فراهم كرده . از سال 1384،‌پكيج هاي گرمايشي ديواري و زميني با همكاري شركت MAURY & CHAFFOTEAUX فرانسه جهت انتقال دانش فني و تكنولوژي روز اروپا،‌در مدل ها و ظرفيت هاي مختلف توليد و عرضه گرديد. خطوط توليد متشكل از مجهزترين ماشين آلات خودكار و نيمه خودكار،‌استفاده از معتبرترين قطعات اروپايي به همراه نيروي ماهر و متخصص،‌ بكار گيري پيشرفته ترين آزمايشگاه پكيج شوفاژ ديواري كشور و تست كليه پكيج ها د رانتهاي خطوط توليد با دستگاه هاي مدرن موجب شد پكيج هاي گرمايشي اين شركت در سطح كيفي بسيار بالايي توليد شده و در كمترين زمان،‌و براي اولين بار در كشور موفق به اخذ نشان استاندارد از سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران شود.

اينك پس از سال ها تجربه در آينده اي نزديك لوله هاي پنج لايه اين شركت از نوع Pex-Al-PeX (تنها لوله مصرفي) و استفاده از مرغوبترين مواد اوليه اروپاي غربي براي توسعه كمي و كيفي محصولات توليدي شركت با آخرين تكنولوژي هاي پيشرفته روز دنيا وارد بازار خواهد شد،‌و بر خود مي¬باليم كه با توليد محصولات با كيفيت در خدمت مردم عزيز كشورمان هستيم .

بر اين نكته مهم بايد تأكيد كرد كه رقابت با كشورهاي پيشرفته صنعتي ،‌صادرات رادياتور آلومينيومي شوفاژ حتي به كشورهاي اروپايي و در همين حال تأمين كامل نيازهاي داخلي،‌كار ساده اي نيست. دستيابي به اين موفقيت هاي ملي و جهاني علاوه بر مهارت و علم، نياز به شور ،‌عشق،پشتكار،‌اعم از كارگران ،‌مهندسان و مديران اميدوارند كه اين جمع صميمي و خلاق را حفظ كنند و هر روز بر توانمندي هاي خود بيفزايند تا پيوسته شاهد ارتقاي كمي و كيفي توليدات و محصولات گروه صنعتي ايران رادياتور باشيم . ما اميدواريم محصولات درجه يك با بالاترين كيفيت و قابليت در بازارهاي جهاني را براي مصرف كنندگان وتوزيع كنندگان اين شركت توليد نماييم.

در پايان لازم به يادآوري است كه مديريت و كاركنان ((گروه صنعتي ايران رادياتور)) اهميت زيادي براي كيفيت توليدات خود قائل هستند وهم اكنون محصولات مختلف شركت كه شامل انواع رادياتورهاي آلومينيمي شوفاژ و رادياتورهاي حوله خشك كن ،‌مشعل هاي گازسوز ،‌گازوئيل سوز و دوگانه سوز،‌پكيج هاي گرمايشي ديواري و زميني هستند داراي پروانه استاندارد بوده و در سال هاي 1385 و 1387 از طرف موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران به عنوان ((واحد نمونه كيفي در سطح ملي)) انتخاب شد كه اين امر مهر تأييد ديگري بر كيفيت محصولات شركت و آرامش بخش خيال مصرف كنندگان عزيز مي باشد.

بوتان در حال حاضر همگام با نیاز مشتریان، مدل‌های متنوعی از آبگرمکن دیواری، پکیج شوفاژدیواری و رادیاتور آلومینیومی را تولید و عرضه می‌کند. بــاور مشتری‌گرایی، دیدگاه برنامه‌محور و استمرار بهره‌گیـــری از آخریــن فن‌آوری‌های دنیا، موجب شده تا با گذشت 59 سال از زمان تاسیس، رشد بوتان همچنان با شتابی فزاینده ادامه داشته باشد. به طوری که کماکان بهترین‌های دنیا را برای فراهم نمودن رفاه خانواده‌ها عرضه می‌کند و محصولاتش در حال حاضر مورد استفاده بیش از 10,000,000 خانواده ایرانی است.

از آنجایی که برای فراهم نمودن آسایش خانواده‌ها علاوه بر عرضه محصول مرغوب، ارائه خدمات مطمئن و مستمر به مشتریان نیز ضرورت دارد، بوتان امروز با بهره‌گیری از تجربیات نیم قرن خدمات‌رسانی به مشتریان، گسترده‌ترین شبکه خدمات‌رسانی را در ایران تجهیز نموده تا مشتریان با آسودگی خاطر از محصولات بوتان و در شرایط ایمن استفاده نمایند.

دوام و کیفیت محصولات بوتان در مطابقت با استانداردهای ملی و بین‌المللی و افزایش مستمر میزان صرفه‌جویی در انرژی، از ویژگی‌هایی است که موجب گردیده تا محصولات بوتان، همچنان مطمئن‌ترین انتخاب خانواده‌های ایرانی باقی بمانند.

بوتان با کسب دانش و بکارگیری تجهیزات تولیدی روز دنیا، فعالیت خود را تا بدانجا توسعه داده که امروزه رتبه "سومین تولیدکننده بزرگ آبگرمکن دیواری در دنیا" را نیز کسب کرده است.

حضور با اقتدار در صحنه جهانی

کسب رتبه "سومین تولیدکننده بزرگ آبگرمکن دیواری در دنیا" تنها مقدمه‌ای برای ورود به عرصه رقابت بین‌المللی برای صنعت کشورمان بود؛ از این رو بوتان با تکیه بر تجربه بیش از نیم قرن فعالیت در صنعت گاز ایران و سرمایه گذاری‌های کلانی که برای ایجاد بنیان مستحکمی از سخت‌افزار و نرم‌‌افزار مورد نیاز برای اعتلا در این صنعت انجام داده بود، موفق شد تا با تولید آبگرمکن‌هایی در سطح استانداردهای روز اروپا، برای اولین‌بار صادرات انبوه آبگرمکن به اروپا را آغاز نموده و از ابتدای سال 2009 تاکنون ده‌ها هزار آبگرمکن به آن قاره و از آنجا به اقصی نقاط دنیا صادر نماید.

آبگرمکن‌های صادراتی بوتان با تکیه بر دانش غنی مهندسین ایرانی در بوتان طراحی شده، قطعات آن در ایران تولید می‌شود، مطابق با آخرین استانداردهای اروپایی است و با پیشرفته‌ترین محصولات کشورهای اروپایی در صحنه جهانی رقابت می‌کند.

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com