راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
پنج شنبه, 28 تیر 1397
رییس هیات نمایندگان اتحادیه تأسیسات مکانیکی کشور گفت: برنامه ریزی درخصوص مسائل آموزشی و فرهنگی مجریان تاسیسات باید اساس کار اتحادیه تأسیسات مکانیکی در تمام کشور باشد.

اسماعیل چراغیان در پانزدهمین همایش استانی اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمان در شهرضا، گفت: برخی از سازمانهای متولی آموزش آن طور که نیاز است به آموزش نیروهای فنی و خدماتی اتحادیه ها توجه نمی کنند. وی اساس کار اتحادیه ها را صدور پروانه کسب، دفاع از حقوق مجریان تأسیسات، هماهنگی جهت آموزش و بالا بردن سطح مهارت بیان کرد.

وی با اشاره به نقش و جایگاه اتحادیه ها در افزایش تولید ملی گفت: نامگذاری امسال به نام سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی توسط مقام معظم رهبری برای ما یک ودیعه بود چون از اصول و پایه های اتحادیه های کشور افزایش کمی وکیفیت تولید است. وی اظهار داشت: اتحادیه های صنف تأسیسات از سال 1334 در ایران به صورت جداگانه و با نام های مختلف فعالیت می کردند.

رئیس هیات نمایندگان اتحادیه تأسیسات مکانیک کشوری گفت: طبق قانون باید وزارت مسکن وشهرسازی باهمکاری سازمان فنی وحرفه ای برنامه ریزی لازم را درخصوص آموزش های مورد نیاز برای مجریان تاسیسات ساختمانی انجام دهد که این کار به نحو مطلوب انجام نشده است.

چراغیان با اشاره به اینکه یکی ازمعضلات اتحادیه ها آموزش است ،‌ افزود: اگر متولیان امربرای اجرای قانون تلاش کنند بسیاری از مشکلات حل خواهد شد. وی گفت: تأسیسات مکانیکی ساختمان جزو ثروت ملی کشور و از کارهای زیربنایی است.

چراغیان اظهار داشت: در صورتی که امکانات تحصیلی و آموزشی برای اتحادیه ها فراهم شود با استقبال آنها روبه رو می شود تاثیر زیادی در افزایش کیفیت ارائه خدمات و تولیدات خواهد داشت. شهرستان شهرضا با بیش از 160 هزار نفر جمعیت در 80 کیلومتری جنوب اصفهان واقع است.

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com