راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
پنج شنبه, 28 تیر 1397

 

 

 

در نمایشگاه تهویه مطبوع (کلیماتیزاسیون) که از چهار روز پیش در مادرید آغاز شده است، 593شرکت از 31 کشور جهان محصولات خود را عرضه کرده اند.

برگزاری این نمایشگاه، فرصتی را برای متخصصان و دست اندرکاران صنعت تهویه مطبوع از نقاط مختلف جهان فراهم کرده است تا در باره آخرین دستاوردها، تازه ترین نظریه ها و بهترین راه حلها برای غلبه بر مشکلات و چالشهای فراروی جامعه بشری بویژه با توجه به پدیده گرمایش زمین به بحث و گفتگو بنشینند.

 

شرکت کنندگان این نمایشگاه بیشتر از کشورهای اروپایی و امریکایی نظیر آلمان، اتریش ، بلژیک، کانادا، دانمارک، امریکا، فنلاند ، فرانسه ، یونان ، ایرلند، ایتالیا ، لیختن اشتاین ، نروژ ، هلند، پرتغال ، انگلیس، جمهوری چک، سوئد و سوییس هستند اما برخی کشورهای آسیایی و اقیانوسیه نظیر تایوان، تایلند، ترکیه، استرالیا ، بحرین، چین، امارات متحده عربی ، هند، ژاپن ، مالزی و کره جنوبی نیز در آن حضور دارند.

همزمان با این نمایشگاه و به منظور تقویت آن، نمایشگاه دیگری با عنوان نمایشگاه بین المللی انرژی و محیط زیست موسوم به خنرا به مدت سه روز تا روز پنجشنبه برگزار شده بود تا با ارایه تازه ترین در زمینه انرژیهای تجدیدپذیر و پاک به رواج بازار محصولات با صرفه جویی بیشتر و تنوع بیشتر در عرصه انرژی کمک کند.

به گفته برگزارکنندگان نمایشگاه تهویه مطبوع، بخش تهویه که متشکل از سازندگان و نصب کنندگان سیستم گرمایش و سرمایش، شوفاژ و خنک کننده ها است، در سال 2012 میلادی، حجم معاملاتی نزدیک به سه میلیارد و 40 میلیون یورو داشت و 16 هزار و 700 موقعیت کاری در اسپانیا ایجاد کرد .

این آمارها در مقایسه با دو سال پیش از آن، نشاندهنده انقباض بازار جهانی به میزان 30 درصد نسبت به آمار و ارقام سال 2010 میلادی است که از کاهش بازار به دلیل بحران در بخش املاک و مسکن نشات می گیرد.

در هر حال، شوفاژ و تهویه مطبوع هنوز مهمترین منبع کسب و کار در صنعت تهویه با گردش مالی بین 500 تا 760 میلیون یورو و صادراتی به مبلغ 100 تا 200 میلیون یورو در اسپانیا است.

در این دوره از نمایشگاه، برخی از دستاوردها در چارچوب حفظ محیط زیست و صرفه جویی انرژی، سیستم ها و تجهیزات گرمایی عرضه شده است که از طریق انرژی خورشیدی، هیدروژن و یا منابع طبیعی گیاهی از جمله فرآورده هایی که از ذرت، دانه های گیاهی ، هسته زیتون آسیاب شده و یا قرص های چوب به عنوان سوخت تغذیه می کند و صرفه جویی انرژی و هزینه آنها در مقایسه با گاز یا گازوییل به بیش از 50 درصد می رسد .

نمایشگاه امسال مادرید همچنین سیستم گرمایی و سرمایی جدیدی را که با گرمای زمین کار می کند، به نمایش عموم گذاشت. این سیستم از اینرسی حرارتی بزرگ زیرزمینی (حرارت و دمای ثابت که بستگی به مکان آن بین 10 تا 16 درجه هستند)استفاده می کند.

در این سیستم، با استفاده از یک پمپ حرارتی می توان انرژی را به صورت گرما از یک محیط به محیط دیگر انتقال داد و کارکرد آن بسیار شبیه به یک سیستم تهویه مطبوع سنتی است که به عنوان کولر یا شوفاژ از آن استفاده می شود .

 

 

 

 

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com