راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
دوشنبه, 04 تیر 1397

كارگاه اطلاع رساني كنترل كيفيت تاسيسات برودتي و پايش عمليات تعمير و نگهداري سوپرماركتهاي زنجير ه اي كشور در تاريخ 14 مهر ماه سال جاري در محل سالن سرو سازمان حفاظت محيط زيست توسط دفتر حفاظت لايه ازن اين سازمان، آژانس همكاريهاي علمي و بين المللي آلمان و برنامه توسعه صنعتي ملل متحد برگزار گرديد.

در اين كارگاه كه مخاطبان آن مديران و مسوولين فني از فروشگاه هاي اصلي زنجيره اي كشور شهروند و رفاه بودند ابتدا گزارشي از وضعيت كلي موجود در فروشگاههاي بازديد شده با هدف ايجاد زمينه براي ضرورت اجراي فاز پايش با توجه به يافته هاي بازديدها ارائه گرديد و در طي آن ساختار مديريتي، فرايندهاي تداركات و تعمير و نگهداري و آمار بدست آمده از محوطه فروشو اطاق كمپرسور فروشگاهها تشريح شد. در ادامه جلسه آقاي مهندس زاره انجرقلي به توجيه اقتصادي پروژه و منافع آن براي مديريت و تكنسين ها پرداخته و همچنين روشهاي اصولي و سريع جهت كاهش هزينه ها توسط ايشان توضيح داده شد . سپس با توجه به لزوم انجام مونيتورينگ، نحوه انجام آن و ابزار موجود براي اجراي مونيتورينگ توسط نماينده آژانس همكاريهاي علمي و بين المللي آلمان توضيح داده شد . آموزشهاي لازم در خصوص نحوه كار با تجهيزات مورد نياز پايش در انتهاي جلسه به حضار ارائه گرديد.
گفتني است اين كارگاه در راستاي اجراي مفاد پروتكل مونترال براي حذف گازهاي مخرب لايه ازن برگزار گرديد.
 

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com