راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
پنج شنبه, 28 تیر 1397
دیگ بخار ترکیبی ، نخستین بار در کشور به دست متخصصان توانمند کارخانه ماشین سازی اراک ساخته شد. در ساخت این دیگ بخار دو فناوری واترتیوپ و فایرتیوپ به کار رفته و کارایی آن را 30 تا40 درصد افزایش داده است. واتر تیوپ دیگ مخصوص آب شیرین کن و فایرتیوپ دیگ مخصوص صنایع نفت و گاز است.

مدیر گروه ساخت دیگ بخار می گوید: دیگ بخار با تولید بخار و افزایش دما و حرارت به فرآیند تولید و تغییرات شیمیایی در صنایع نفتی مثل پالایشگاه و در صنایع غذایی از جمله کنسرو سازی سرعت می دهد. ساخت هر دیگ بخار از خروج 5 میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری می کند ضمن اینکه هزینه ساخت آن هم در داخل30 تا 40 درصد کاهش می یابد.

رشیدی می افزاید : وارد کردن هر دیگ بخار 5 میلیون دلار هزینه در پی داشت ولی اکنون نمونه داخلی آن با نصف هزینه واردات ساخت می شود. این دیگها پیش از این از آلمان و ایتالیا وارد می شد. با 30 سال سابقه فعالیت ، انواع تجهیزات انرژی و نفت و گاز ، کارخانه سیمان و تجهیزان نیروگاهی تولید می کند.

مدیر تولید شرکت ماشین سازی اراک می گوید : این شرکت قادر است سالانه 250 دیگ بخار ترکیبی ، واترتیوپ و فایرتیوپ بسازد.

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com