راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
دوشنبه, 04 تیر 1397

چندی است یکی از شرکتهای ارائه دهنده تجهیزات تهویه مطبوع اقدام به انتشار تبلیغاتی با عنوان ( استفاده از چیلر با مصرف برق  روزی هزارتومان !! برای هر آپارتمان ؟)نموده است . نحوه تبلیغات و اطلاع رسانی شرکت مزبور مورد اعتراض شرکتهای بسیاری قرار گرفت .استدلالهای این شرکتها موارد ذیل بود :

 

 

  1. زیر سوال برده شدن تجهیزاتی مانند کولر آبی - مینی چیلر یا چیلرهای جذبی با استفاده از عباراتی همچون :

 

  • کولر آبی با خطرات حقیقتا بسیار مهم اما پنهان در شهرهای با آلودگی هوا موجب گردیده تا این خطرات بصورتی مخفی و خزنده سلامتی انسانها را بگونه های مختلف تخریب نماید.

  • یکی از اشتباهات بزرگ صنعت تهویه مطبوع جهان ساخت اسپیلت می باشد .

  • و یا استفاده از عباراتی مانند معضلی بنام اسپیلت

 

  1. طرح ادعاهای غیر مهندسی و صرفا توصیفی که بصورت مشخص اذهان افراد غیر کارشناس را هدف گرفته است با استفاده از عباراتی مانند :

 

  • از رده خارج نام برده شدن کمپرسورهای اسکرو

  • استفاده از چیلر با هزینه کولر آبی

 

  1. عدم ارائه اطلاعات مهندسی و اکتفا به ارائه بسیار محدود جداول اطلاعات فنی بطوریکه اطلاعات فنی این محصول صرفا در دو صفحه جدول ارائه شده  است.

 

 بر خی از کارشناسان در شرکتهای معتبر صنعتی مستند علمی ای را تهیه و برای شرکت متولی این تبلیغ ارسال کرده اند .تا پس از دریافت مستندات و استدلالهای این شرکت هر دو مقاله در خبرنامه منتشر گردد .که این دو مقاله در نشریه بهمن ماه گرمایش سرمایش و تهویه مطبوع منتشر گردید .

 

 

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com