راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
جمعه, 29 تیر 1397

با سلام و خسته نباشید و ضمن تشکر از ارسال پاره ای نظریات که با تم انتقادی ارسال نموده بودید.(لطفا مجموع این نگارش را در پاسخ به موارد ذکر شده از سوی خودتان بدون کمترین ویرایشی عینا در ستون مربوطه منعکس نمائید تا انجام آن بعهده ما نهاده نشود .با سپاسگزاری گروه صنعتی و مهندسی پارس تکنیک

ادامه مطلب: جوابیه گروه صنعتی مهندسی پارس تکنیک در مورد تبلیغ معجزه تهویه مطبوع

چندی است یکی از شرکتهای ارائه دهنده تجهیزات تهویه مطبوع اقدام به انتشار تبلیغاتی با عنوان ( استفاده از چیلر با مصرف برق  روزی هزارتومان !! برای هر آپارتمان ؟)نموده است . نحوه تبلیغات و اطلاع رسانی شرکت مزبور مورد اعتراض شرکتهای بسیاری قرار گرفت .استدلالهای این شرکتها موارد ذیل بود :

ادامه مطلب: حواشی تبلیغی تحت عنوان معجزه تهویه مطبوع

 

 

 

رشته تاسيسات حرارتي و بردتي در كشور ما تا كنون از جايگاه واقعي خود برخوردار نبوده است و نزد عامه مردم به عنوان يك رشته خدماتي و كارگري و نه يك موضوع مهم مهندسي شناخته شده است. در تاريخچه آموزش در اين رشته بعد از انقلاب فرهنگي تغييرات شگرفي صورت گرفته است كه نه به نفع مجموعه كشور و  نه به نفع دانش آموختگان اين صنعت بوده است. صرف نظر از گذشته و تاريخچه رشته تاسيسات موضوع ديگري كه به چشم مي آيد اين است كه تا سال گذشته تعداد دانشگاه هايي كه در مقطع كارشناسي ناپيوسته اين رشته فعال بودند به زحمت سه يا چهار دانشگاه مي شد، اما سال گذشته و سال جاري رشد چشمگيري در ارائه دهندگان مقطع كارشناسي ناپيوسته تاسيسات صورت گرفت كه استفاده از تعبير "رشد انفجاري" خيلي هم بي ربط نيست. 
ادامه مطلب: رشد انفجاري ظرفيت پذيرش دانشگاه ها در كارشناسي ناپيوسته تاسيسات

 

 

 

معمولا مناسبت‌هایی تکرار و ماندگار می‌شوند که موفق به کسب جایگاهی معتبر در ذهن مخاطب و ذینفعان شوند، و عموما اینگونه مناسبت‌ها، آنهایی هستند که هدفمندند، بانیانش به اهداف مورد نظر احترام می‌گذارند و در راه تعالی و تحقق آن می‌کوشند.
پنجمین دوره‌ی کنفرانس گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع در راه است...
تکرار پنج دوره کنفرانس، از نشانه‌های موفقیت در مسیر هدف است. کنفرانسی که راهبران پر همت و فرهیخته‌ی آن هدف غایی را اعتلا و رشد حوزه‌یHVAC می‌دانند، و می‌کوشند تا آن را هر چه حرفه‌ای‌تر برگزار کنند، و در این راه بدون کمترین حمایت دولتی و تنها از حمایت بخش خصوصی و حمایت دانشگاهیان، پیمانکاران، صنعتگران و مهندسان مشاور برخوردار بوده‌اند

ادامه مطلب: علم، صنعت و تجارت

نمايشگاه دوازدهم تاسيسات تهران هم برگزار شد . نمايشگاه امسال نسبت به سال پيشتر با روحيه متفاوت تري پذيراي بازديدكنندگان خود بود . به قول حميد مهديان، جانشين مديرعامل شركت انرژي ”نمايشگاه سال 91 مشابه بچه هاي اخمو، كتك خورده و قهركرده بود؛ در حاليكه نمايشگاه امسال بيشتر شبيه تازه دامادها بود!!“
در دوره گذشته 327 شركت حضور داشتند اما امسال اين تعداد به 425 شركت رسيده بود . به نظر مي رسيد شركتهاي تاسيساتي به رونق بازار و شكوفايي كسب و كارشان اميد فراواني دارند . پيشبينيهاي اوليه بر اين باور بود كه دو روز اول نمايشگاه با راهروها و غرفههاي خالي همراه خواهد بود . تصوري كه در عمل كاملا متفاوت اتفاق افتاد . شايد همين چند روز تعطيلي بهانه خوبي براي كارشناسان غيرتهراني بود تا از اين رويداد بازديد نمايند . شنبه و يكشنبه، دو روز دوم نمايشگاه ازدحام و جمعيت كمتري را ميزبان بود.

ادامه مطلب: در نمايشگاه تاسيسات تهران چه گذشت؟

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com