راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
یکشنبه, 03 تیر 1397

در جريان بازديد اعضاي سازمان نظام كارداني ساختمان استان تهران ازمجموعه كارخانجات گروه صنايع گيتي پسند، دو طرف با هدف تعامل دوجانبه به ويژه در بخش آموزش تفاهمنامه همكاري امضا كردند.
در حاشيه اين مراسم، مهندس مهدي موذن رييس سازمان نظام كارداني ساختمان استان تهران گفت: گروه صنايع گيتي پسند به عنوان يكي از توليدكنندگان مهم مصالح تاسيساتي در كشور به حساب مي آيد،

از اين رو شناخت مجريان و اعضاي نظام كارداني ساختمان به شيوه هاي توليد اين محصولات تاسيساتي، كمك شايان توجهي مي كند تا در زمان اجرا، دقتعمل بيشتري نسبت به استفاده از اين محصولات صورت بگيرد.
وي ادامه داد: يكي از عمده ترين مشكلات كشور در صنعت ساختمان، به بخش تاسيسات برمي گردد كه براي برطرف كردن آن نياز به آموزش و اقدامات بيشتري است و اين تفاهم نامه كمك مي كند پيوند عميق تري ميان مجريان و استادكاران و كاردانان ساختمان با اين گروه صنعتي ايجاد شده ومشكلات بخش تاسيسات ساختمان ها نيز به حداقل ممكن برسد.

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com