راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
دوشنبه, 04 تیر 1397

مديركل اداره استاندارد تهران با اشاره بر اجباري بودن استاندارد ديگهاي بخار بر خطرات ناشي از استفاده از ديگهاي غيراستاندارد هشدار داد و از توقيف هشت برند ديگ بخار غيراستاندارد در استان خبر داد.
مهندس مسلم بيات در تشريح اين خبر ، اضافه كرد: در جريان بازرسي هاي كارشناسان اداره نظارت بر اجراي استاندارد اين اداره كل، هشت برند غيراستاندارد ديگ بخار با نام هاي تجارتي توسعه صنايع بخار، صنايع بخار پرداز، اخگر بخار صنعت آريا، پانيذ طلايي پارس، توان بخار، بحرآذر، ديگ بخار عادلي و ديگ بخار نوين خبر داد.

بيات ادامه داد: در ساخت دي گهاي بخار استاندارد به ورق، لوله هاي بكار رفته و همچنين جوش، ميزان فشار و ظرفيت ايمن آن توجه مي شود؛ اما در ديگ هاي غيراستاندارد به لحاظ عدم توجه به الزامات ايمني آن، خطر انفجار آن قابل پيش بيني است. وي با اشاره بر اينكه برعليه توليدكنندگان اين ديگهاي غيراستاندارد اعلام جرم شد، اضافه كرد: تجهيزات توقيف شده در شهرك صنعتي نصيرآباد، سه - راه آدران، شهريار و جاده خاوران شناسايي شدند.

 

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com