راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
جمعه, 29 تیر 1397

 

 

 

همايش ”شبكه شركت هاي خدمات انرژي؛ بهينه  سازي مصرف انرژي و كاهش اثرات زيست محيطي در موتورخانه ها“ به ابتكار ستاد بهينه سازي انرژي و محيط زيست معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، 17 دي ماه سال جاري برگزار خواهد شد.
 دكتر يدالله سبوحي دبير ستاد بهينه سازي انرژي و محيط زيست معاونت علمي و فناوري درباره برنامه هاي اين ستاد در حوزه شبكه هاي خدمات انرژي بيان كرد: شبكه شركتهاي تخصصي، بستر و امكان لازم براي هم افزايي توانمنديها، پتانسيل هاي نهادهاي فعال در زمينه بهينه سازي انرژي و محيط زيست فراهم مي آورد تا درحين انعطاف پذيري و سازگاري، قادر به پاسخ گويي به نيازهاي واقعي بازارملي، منطقه اي و جهاني باشند. از اين رو، هم افزايي توانمندي هاي فني و مالي، گردش موثر اطلاعات و شفافيت كافي از مهمترين الزامات يك شبكه تخصصي هستند. سبوحي در پايان ابراز كرد: پيش از برگزاري همايش و به منظور هماهنگي بيشتر براي برگزاري همايش، مجموعه جلسات هم انديشي با حضور همكاران و اعضاء شبكه، در جهت برگزاري هر چه بهتر همايش برگزار ميشود.

 

 

 

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com