راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
دوشنبه, 04 تیر 1397

دومین همایش ملی اقلیم، ساختمان و بهینه سازی مصرف انرژی با رویکرد توسعه پایدار به منظور محقق نمودن همسان سازی در ساختارهای ساخت و ساز متناسب با اقلیم منطقه و کاهش مصرف انرژی در راستای حفظ محیط زیست، کاهش مصرف انرژی و آلاینده های زیست محیطی با حضور گسترده و مشارکت سازمانها در حوزه های مختلف شهری و انرژی اسفند ماه سالجاری برگزار می گردد.

این همایش با محورهای مرتبط با واژگانی چون شهرسازی، اقلیم، انرژی، اقتصاد، فن آوری و فرهنگ به عنوان یک رویداد علمی و کاربردی گامی دیگر در جهت رسیدن به اهداف بلند مدت و موثر برنامه های توسعه چشم انداز 20 ساله کشور خواهد بود که مورد پذیرش مديران، محققان، اساتيد و کارشناسان داخلی و خارجی قرار گرفته است. بدین منظور دبیرخانه همایش در نظر دارد با استفاده از امکانات گسترده سازمانهای برگزارکننده در این همایش بتواند از تجربیات و ظرفیت های نهفته در بخش های مختلف استفاده نماید. این امر مستلزم همکاری و یاری شما مدیران ، متخصصان و کارشناسان می باشد. به همین منظور دومین همایش با شعار " معماری نوين سنتی-کاهش مصرف انرژی-باز سازی اقليم " برنامه ریزی شده است.

لذا بدين وسيله از کلیه صاحبنظران و متخصصین در زمینه ساختمان، تاسیسات ساختمان و همچنین انرژی و کلیه اساتید و دانشجویان رشته های عمران، معماری، برق و مکانیک دعوت مي شود نسبت به تنظيم و ارائه مقاله از تجربيات موفق خود در زمينه محورهاي همایش اقدام فرمايند.

دبیرخانه دومین همایش اقلیم ، ساختمان و بهینه سازی مصرف انرژی

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com