راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
جمعه, 29 تیر 1397

تهران ميزبان بزرگترين نمايشگاه تأسيسات خاورميانه
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی تهران IRAN HVAC&R با حضور 371 شرکت داخلی و 123 شرکت خارجی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح شد
 کشورهای شرکت کننده در نمایشگاه : فرانسه ، کره جنوبی ، انگلستان ، دانمارک، ترکیه، مالزی، ایتالیا، چین، ژاپن، کانادا، تایلند، اسلوونی، اسپانیا، ، آلمان،روسیه ، بلژیک، ایرلند ،هنگ کنگ ،آذربایجان، عربستان و امارات متحده عربی ،کشورهای هستند که شرکت ها و نمایندگان آنها در این نمایشگاه حضور دارند. و کالاهای ارائه شده در این نمایشگاه در پنج بخش: 1.تولید کنندگان تجهیزات سرمایشی وسردخانه اي و تهویه شامل: چيلر، سردخانه، برج خنک کننده و فن كويل2-توليدكنندگان تجهيزات گرمايشي شامل ديگ،مشعل،مشعل،رادياتور،پكيج و... 3-تولید کنندگان تجهيزات تأسيسات شامل: شیر آلات ، لوله و اتصالات،پمپ و فيلتر رسوب زداها شیرهای برقی 4.تولیدکنندگان لوازم برقی و الکترونیکی شامل: تابلو برق، لوازم و تجهیزات کنترل ایمنی وBMS 5- تجهیزات جانبی و خدمات شامل: عایق ها، مواد اولیه فلزی و غیر فلزی، انرژی های نو و غیره دراین نمایشگاه ارائه میشود .


در حاشیه این نمایشگاه چند کنفرانس ، نشست علمی ، كارگاههاي آموزشي و برنامه هاي متنوعي دیگری نیز تدارك و برنامه ریزی شده است .
صنعت تأسيسات ايران از با سابقه ترين صنايع كشور بوده و تجربه و دانش را همزمان به خدمت گرفته است و فعالان اقتصادی این صنعت با کشورهای مختلف جهان روابط تجاري دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تأسيسات و سيستم هاي سرمايشي و گرمايشي؛ از 25 تا 28 مهرماه هر روز از ساعت 9 تا 16 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان خواهد بود .

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com