راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
پنج شنبه, 28 تیر 1397

نظام الدین برزگری در مراسم رونمایی طرح ملی معاینه فنی موتورخانه ها در بیمارستان میلاد، پیش بینی کرد: این پیش نویس ظرف دو هفته آینده به عنوان استاندارد ملی کشور اجرایی شود. وی با بیان اینکه 40 درصد آلاینده ها ناشی از سوخت گرمایش، کارخانجات و ادارات است، اظهار داشت: تاکنون در این رابطه هیچ گونه استانداردی تعریف نشده بود.

وی ادامه داد: برای نخستین بار پیش نویسی را برای تعیین استانداردهای استفاده از سوخت های گرمایشی و سرمایشی تهیه کرده ایم که امیدواریم این استانداردها هرچه زودتر در کشور مورد استفاده قرار گیرد. وی با بیان اینکه تا کنون 41 استاندارد برای لوازم و تجهیزات معرفی شده است ، گفت: از این میزان، 26 مورد در زمینه مصرف انرژی الکتریکی و 15 مورد استفاده از انرژی فسیلی است. وی افزود: از مجموع استانداردهای تدوین شده برای لوازم و تجهیزات، 31 استاندارد وجود دارد که اجرای آن بسیار مهم بوده و باید برای آن یارانه پرداخت شود.

 

برزگری در بخش دیگری از سخنان خود وارونگی هوا، آلایندگی خودروها و سوخت غیر استاندارد، آلایندگی کارخانه های اطراف تهران، سوخت سرمایشی و گرمایشی منازل، از بین بردن باغات اطراف تهران، خشک شدن برخی تالابها و آبرفت ها، افزایش گازهای گلخانه ای و مشکلات لایه ازن را مهمترین دلایل آلودگی تهران بیان کرد. وی با اشاره به اینکه تدوین استاندارد سوخت منجر به ورود پالایشگاه های کشور به چرخه تولید سوخت یورو 4 شده است، بیان داشت: میزان گوگرد موجود در بنزین و گازوئیل آلودگی هوا را تشدید کرده که از سال آینده اقداماتی در این زمینه انجام خواهد شد.

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com