راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
پنج شنبه, 28 تیر 1397

مدير پشتيباني و نظارت فني گروه صنايع گيتي پسند گفت : در ادامه اجراي فاز نخست تفاهم نامه آموزشي سال 91 گروه صنايع گيتي پسند و سازمان فني و حرفه اي، چهار مركز فني و حرفه اي در استان هاي مركزي، چهارمحال و بختياري، سيستان و بلوچستان و خراسان جنوبي به محصولات صنايع گيتي پسند تجهيز شدند.
امير هوشنگ عاشقان نژاد با اعلام اين خبر اظهار داشت : با عقد تفاهم نامه آموزشي بين سازمان فني و حرفه اي كشور و گروه صنايع گيتي پسند مقرر شده اين گروه صنعتي در هر استان كشور، يكي از مراكز فني و حرفه اي را با هدف آموزش تاسيسات نوين تجهيز كند . وي افزود : به همين منظور و در فاز نخست مقرر شده تا 10 مركز فني و حرفه اي در 10 استان كشور در اولويت تجهيز قرار گيرند كه به همين منظور و بر اساس برنامه ريزي انجام شده هر هفته شاهد راهاندازي دو مركز در سطح كشور خواهيم بود.
مدير پشتيباني و نظارت فني گروه صنايع گيتي پسند بيان داشت : كارگاههاي تجهيز شده براي آموزش تاسيسات و سيستم هاي نوين از قبيل لوله و اتصالات پنج لايه نيوپايپ، لوله و اتصالات تك لايه آذين، پوشفيت فاضلابي نيوفلكس همچنين سيستمهاي گرمايش از كف به بهرهبرداري ميرسد. يادآور ميشود گروه صنايع گيتي پسند پيش از اين مراكز فني و حرفه اي كرج و ياسوج را تجهيز كرده بود و با تجهيز اين چهار مركز، شمار مراكز تجهيز شده به شش مركز ميرسد.
 

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com