راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
پنج شنبه, 28 تیر 1397
مدیر اجرایی یازدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی گفت: تولیدکنندگان تاسیسات سرمایشی و گرمایشی ایران بیش از 70 درصد از نیاز بازار داخلی را تامین می کنند.

 

عبدالکریم جلالی افزود: در این نمایشگاه 500 شرکت حضور دارند که 350 شرکت داخلی و 150 شرکت خارجی از 16 کشور آلمان، اسپانیا، فرانسه، دانمارک، فنلاند، چین، ترکیه، تایوان و عربستان عمده ترین آنها هستند.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی تکنولوژی های جدید در صنعت تاسیسات اعلام کرد و گفت: دستگاه های تصفیه، رسوب گیرها، سختی گیرها با جدیدترین تکنولوژی در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است، همچنین اختراعات جدیدی در حوزه چیلر و پکیج های گرمایشی و کانال های انتقال هوا در این نمایشگاه به بهره برداری می رسد.

جلالی گفت: با توسعه این صنعت در کشورهم اکنون ایران یکی از صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی به کشورهای دیگر از جمله کشورهای همسایه محسوب می شود.

وی با بیان اینکه در بخش تاسیسات سرمایشی و گرمایشی ایران متکی به دانش بومی و متخصصین داخلی مجرب می باشد ، اظهار داشت: این صنعت آینده بسیار روشنی در کشور دارد و علی رغم وجود تحریم ها یازدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات سرمایشی و گرمایشی با حضور پررنگ کشورهای بزرگ صنعتی نظیر آلمان، ایتالیا، فرانسه، اتریش وغیره برگزار شده است.

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com