راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
پنج شنبه, 28 تیر 1397

كنترل ظرفيت برج مترادف با كنترل دماى آب ورودى به كندانسور است با كاهش بار چيلر، دماى آب ورودى به كندانسور كاهش مى يابد. به منظور جلوگيرى از سرد شدن بيش از حد آب ورودى به كندانسور، لازم است كه ظرفيت برج خنك كن كاهش يابد تا بتوان دماى آب ورودى به كندانسور را روى مقدارى معين تنظيم كرد.
با يك درجه فارنهايت كاهش در دماى آب ورودى به كندانسور، راندمان چيلر سيكل تراكمى 1.5-2.5 درصد بهبود مى يابد. اغلب توليدكنندگان چيلرهاى سانتريفوژ حداقل دماى آب كندانسور را 70-75 درجه فارنهايت اعلام م ىكنند. برخى از توليدكنندگان هم، همان گونه كه گفتيم، اين دما را تا 55 درجه فارنهايت كاهش داده اند. چيلرهاى گردشى پيچى Rotary Screw مىتوانند دماى كمترى را براى آب ورودى به كندانسور خود تحمل كنند. ولى حداقل اين دما براى سازندگان مختلف متفاوت است. در مورد چيلرهاى ابزورپشن برخى از سازندگان حداقل دما را تا 55 درجه فارنهايت نيز كاهش داده اند. با توجه به اهميت اين امر در بهبود راندمان چيلرها، طراح بايد اين موضوع را از كاتالوگ هاى سازندگان برداشت كرده و يا مستقيما از سازندگان چيلر استعلام نمايد.

به منظور كنترل دماى آب ورودى به كندانسور، حسگر دما كه در آب خروجى از برج (ورودى به كندانسور) قرار داده شده است، سيگنالى به كنتر ل كننده مى فرستد، كنتر لكننده نيز فن برج خنك كن و در نهايت شير كنترل را كنترل مى كند.

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com