راهنمای کاربری

کاربر گرامی استفاده از بخش معرفی و فروش تجهیزات منوط به عضویت و تایید مدیریت سایت می باشد.تمامی استفاده کنندگان از این قسمت باید دارای اطلاعات تماس و آدرس دفتر فروش به صورت دقیق برای مشتریان باشند .

استفاده از دایرکتوری اطلاعات تاسیسات نیازی به عضویت ندارد و شما می توانید کار و فعالیت خود را در سایت معرفی نمائید

 

منوی کاربری
دوشنبه, 04 تیر 1397

کويلهاي سرمايي و گرمايي از لوله ساده يا پره دار ساخته مي شوند و در دو مورد کويلها محتاج نگهداري بوده و بايد بدون منفذ و تميز باشد در صورتي که براي سرمايش مستقيم درون کويلهاي مبرد جريان داشته باشد بايد تمام اتصالات و لوله ها و خم ها از نظر نداشتن نشت در هر فصل مورد بازرسي قرار گيرد .

ادامه مطلب: سرويس و نگهداري کويلها

هنگامي که در يک کاربرد تهويه مطبوع احتياج به سيستم کانال باشد، فن هاي لوله محوري، برد محور يو يا سانتريفوژ را مي توان مورد استفاده قرار داد. در مواردي که سيستم کانال وجود نداشته و مقاومت کمي در مقابل جريان هوا وجود دارد ، فن پروانه اي مي تواند به کار برده شود. در عين حال هنگامي که تجهيزات آماده نصب براي کاربردهايي که احتياج به شبکه کانال ندارند مورد استفاده قرار مي گيرند اغلب فن هاي سانتريفوژ بکار برده ميشود .

ادامه مطلب: کاربرد فن ها در هواساز

کويلهاي واحد گرمايش تجهيزات فن کويل در عمق و تعداد پره هاي مختلف و در دو نوع متفاوت تهيه مي شوند ، يکي نوع بخاري آن که يخ نمي زند و ديگري نوعي که لوله هاي کويل به شکل U خم شده اند . کويلهايي که لوله هايشان به شکل U خم شده را مي توان با آب داغ ، بخار و براي ترکيبهاي مختلف سطح لوله ، فضاي پره ها بکار برد تا از اين طريق بتوان در ازاء ، مقادير يکسان درجه حرارت هواي ورودي ، سرعت سطحي و فشار بخار يا آب داغ ، ازدياد درجه حرارتهاي متفاوتي را بدست آورد . معمولا مي توان کويلها گرمايش را قبل يا بعد از نصب کويلهاي سرمايش تعبيه نمود.

ادامه مطلب: کويلهاي گرمايش در هواساز و فن کوئل

يک کويل سرمايش خاص بر اين اساس انتخاب مي شود که با توجه به بارهاي سرمايش محسوس ، نهان و کل که براي فضاي مورد نظر محاسبه شده اند و با توجه به شرايط هوا در هنگام ورود به کويل ، کويل انتخابي قادر باشد در هنگام عبور هوا از درون خود تاثيرات مطلوب و مورد نظر را بر آن بگذارد. در عين حال انتخاب نهايي مشخص کننده ميزان جريان آب سرد مورد نياز، افت فشار اين جريان و درجه حرارت موردن ياز آب سرد ورودي مي باشد و در حالتهايي که از کويل انبساط مستقيم استفاده مي شود نمايانگر درجه حرارت سيال مبرد نيز خواهد بود.

ادامه مطلب: کويلهاي سرمايش در هواساز و فن کوئل

عضویت خبرنامهReceive HTML?

تماس با ما

دفتر تاسیسات شوفاژ پروژه
تلفن : 36071666-051
موبایل : 09155099615

Email : iranhvac2000@gmail.com